Pashagaming Canlı Destek

Müşterilerine tam olarak hizmet başlangıç tarihini 2016 olarak belirten bu sitenin vermiş olduğu hizmetlerinde aynı zamanda bir lisans ile de karşılaşabiliyoruz. Site içerisinde yer alan bu lisans durumunu incelediğimizde Curacao hükümeti tarafından bu lisansın sağlandığını ve numarasının da 8048/JAZ olarak belirtildiğini görmekteyiz. Bu şekilde yer alan bilgilerinin ardından bir de görmekteyiz ki site müşterilerine Netent, Xprogaming, Poker Klas, Evolution Gaming, Bet Games, Ezugi gibi alt yapı markalarını ürünlerini sunuyor. Aynı zamanda site içerisinde müşteri hizmetleri kapsamlarında Pashagaming canlı destek ve benzeri bölümler ile de karşılaşılması mümkün. Sitede bu şekilde yer alan bilgi seçeneklerine erişimler direk olarak sitenin girişlerinin ardından en alt kısmında yer alan bölümden erişimlere açık tutulmuş.

pashagaming

Pashagaming Canlı Destek Hattı

Pashagaming canlı destek hattını genel olarak incelemek istediğimizde site içerisinde yer alan bu servisin tüm müşterilerine 7/24 şeklinde hizmet vermekle görevli olduğunu görmekteyiz. Bu verilen 7/24 hizmet sayesinde her türlü konuda müşterilere yardımların da sağlanabildiği görülmekte. Aynı zamanda herhangi bir site içi hizmet ya da benzer durumlardaki problemler esnasında direk olarak yardımlar da kişilere bu merkez üzerinden sağlanıyor. Sitenin girişlerinden sonra en alt sağ kısmında bu servisin sekmesi ile karşılaşılması mümkün.

Pashagaming Canlı Destek Çalışıyor Mu

Peki bu Pashagaming canlı destek çalışıyor mu? Cevaplar müşterilere direk olarak veriliyor mu? Herhangi bir şekilde cevaplanmama ya da benzer durumun yaşanmadığını zaten hizmet saatlerinden de anlayabilmek mümkün. Site içerisinde 7/24 şeklinde hizmetlerin sağlanıyor oluşu ve aynı zamanda sitede Curacao hükümeti tarafından bir lisansın sağlanması oldukça güvenilirlik durumunu arttırıyor bu müşteri hizmetlerinin de.

Pashagaming Canlı Destekten Nasıl Yararlanırım

Durum bu şekilde olunca da acaba Pashagaming canlı destekten nasıl yararlanırım şeklinde sorular müşteriler tarafından sorulabiliyor. Sitenin canlı destek hattından yararlanabilmek için girişlerin gerçekleştirilmesinin ardından en üst kısmında müşterilere üye ol adlı sekmesinden üyelik işlemlerinin sunulduğunu görüyoruz. Bu bölümde yer alan üyelik formunun doldurulmasının ardından sitenin bu servisinden de yararlanabilmek mümkün diyebiliyoruz.5 yorum

Bir cevap yazın

Canlı Destek

Canlı Desktek